Psikolog Murathan Alpman

Biyografi

Psk.Murathan Alpman, Balıkesir’de doğdu.Liseyi Balıkesir Birey Kolejinde okudu. Üsküdar Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamladı.

Üsküdar Üniversitesi eğitimi esnasında Psk.Zehra Bekki gibi özel isimlerin yanında stajını gerçekleştirerek süpervizyon eğitimlerini başarıyla tamamladı. Üsküdar Üniversite NP Feneryolu Tıp Merkezinde gönüllü olarak staj yaptı.

Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu’nun vermiş olduğu ileri düzey BDT eğitimini toplam 86 saatte tamamladı. Ardından süpervizyon eğitimlerini aldı.
Üsküdar Üniversitesinde 450 saatlik (300 saat teorik- 120 saat uygulama- 30 saat süpervizyon) ‘’Aile Danışmanlığı Eğitimi’’ alarak aile danışmanlığı alanında çalışmaya başladı.

Balıkesir Empati Aile Danışmanlığı Merkezinde belirli bir süre kendini geliştirdikten sonra Samsun’da kurucusu olduğu MANA PSİKOLOJİ kliniğinde danışan görmeye aktif olarak devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları: Cinsel Terapi, Çift ve Aile Terapisi, Evlilik Terapisi, İlişki Terapisi ve yetişkinlerdir. Kendisi bu alanlarda uzmanlaşmış olup etik değerlerine uygun ve gizlilik ilkelerine tam gönül vermiş bir psikolog olarak Mana Psikoloji’de aktif olarak terapi hizmeti vermektedir.

Başa dön tuşu

Hemen İletişime Geçin

Aklınıza takılan herhangi bir soru, ya da hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçin!